KONST / Litografier / Färglitografi 16894073
nr 1689 4073
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Signerad, färglitografi, PT, "Familjeliv". Bladets mått: 42x30 cm, yttermått inklusive ram: 58x46 cm
Kondition: skadat glas
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 mars 2025
kl 20:02:26
17/3 22:20:21
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien